Chciałam się przedstawić i zaprezentować…

Nazywam się Dorota Szczęsna jestem homestagarka z Warszawy i okolic. Przygotowuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Staram się, aby inwestor był usatysfakcjonowany z mojej pracy pod każdym względem. Podchodzę do każdego zadania w sposób indywidualny i dbam o jakość wykonania, co przekłada się na efekt końcowy.

 „Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.” - Joe L.Griffith

Jaki jest mój cel?

Najważniejszym moim celem w mojej pracy jest zadowolenie inwestora. Pomagam od samego początku zadbać o termin wykonania, budżet, o sprawdzone ekipy budowlano-remontowej z którymi pracuję od lat, aby kwota remontu nie była zaskoczeniem. Zadbam również o najładniejszą stylizację Twojego mieszkania, domu, balkonu, tarasu , czy biura. Mam różnorodne kontakty, aby zadbać o Twoje wnętrze. Jak również pełny asortyment dekoracji ze sklepów takich jak : Westwing, Bonami, Belliani, Selsey, Homla…..

Staram się, aby Twoje wnętrze było dopasowane do Twoich potrzeb indywidualnych….

Nie zależnie czy jest to nowa nieruchomość, czy nieruchomość po babci. Jestem tu i teraz, aby zająć się w pełni i zgodnie z zaplanowanym budżetem. Jestem wieloletnim finansistą z zagranicznego banku i mega zwracam uwagę na finanse. A moja drugą strona to homestaging. Od lat zajmuję się wykańczaniem nieruchomości. Pierwszą moją nieruchomością była moja własna i od tego się zaczęło…. Od lat inwestuję w rynek nieruchomości w Polsce i teraz również w Hiszpanii. Potrafię zdalnie zaplanować stylizację mieszkania. Jestem zadaniowcem, cenię sobie harmonię i ład. Moje wnętrza są z przewagą minimalizmu i przestrzeni. Tak, aby każdy kto wynajmie lub kupi moją nieruchomość czuł się dobrze i komfortowo.

Moje własne nieruchomości po stylizacji czy pełnej przebudowie od razu wynajmują się lub sprzedają. Daje mi to wielką satysfakcję i motywację na kolejne zadania…. Uwielbiam to ! Przekazuję swoją pasję i dzielę się swoimi doświadczeniami!

Moim celem jest wydobyć potencjał Twojej nieruchomości tak, aby była konkurencyjna i dała Tobie najwyższą korzyść finansową.

Podstawowym, a zarazem najważniejszym elementem naszej współpracy jest „win – win” moja pełna satysfakcja z wykonanej pracy, a Twój cel sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Na co dzień jestem energiczną, wszechstronną, pozytywną i naturalną homestagarką. Chętnie poznam Ciebie i Twoje oczekiwania. Zapraszam do kontaktu i na pierwszą konsultację.

„Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!” – Mark Fisher

Wiedza i doświadczenie

Jakie są główne zalety pracy ze mną?

Moje pasje łączą się w jedną całość z HOME STAGINGIEM, tworzy to mój WIZERUNEK ! To wszystko jest zaplanowane, zgrane i przemyślane. Twoja NIERUCHOMOŚĆ przejdzie METAMORFOZĘ. Zależy mi na widocznych zmianach takich jak : przytulność, funkcjonalność, ciepło, pożądanie i estetyczność.

Zaangażowanie:

W swoją pracę wkładam całe serce i pasję 

Oryginalne pomysły:

Masz gwarancję, że Twoja nieruchomość będzie wyjątkowa

Terminowość:

Współpraca zawsze przebiega w ustalonym terminie

Finanse:

Podejmując ze mną współpracę w szybki sposób zarobisz na swojej nieruchomości

Zaufani wykonawcy:

Przy współpracy zawsze dbam o wybór najlepszych firm wykończeniowych

Sprzedaż nieruchomości:

Posiadając wieloletnie doświadczenie pomogę Ci z sprzedażą  nieruchomością

Czy chcesz, aby Twoja nieruchomość przeszła metamorfozę?
Sprawdź oferowane usługi: