Wynajem apartamentów Gdańsk
Krótkoterminowy, Długoterminowy, Wakacyjny i dla Studentów
Wynajem apartamentów Gdańsk - PropertyStaging

Wynajem apartamentów Gdańsk

Apartament na wynajem jest położony 3 minuty spacerem od plaży. Obiekt Prestige Apartments Nadmorze znajduje się w miejscowości Gdańsk i oferuje centrum fitness.

W apartamencie do dyspozycji Gości przygotowano 1 sypialnię, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak zmywarka i lodówka, a także 1 łazienkę z prysznicem.

Wynajem apartamentu jest krótko i długoterminowy, wakacyjny i dla studenta. Wynajem odbywa się przez firmę Prestinge-Apartments. Dodatkowo współpracujemy w zakresie wynajmu i homestagingu.

 

Gdzie znajduje się aparament na wynajem?

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Brzeźno Beach – 250 m, Westerplatte Beach – 1,3 km, Jelitkowo Beach – 2,8 km

W pobliżu obiektu Prestige Apartments Nadmorze znajdują się liczne atrakcje, takie jak Latarnia Morska Gdańsk Nowy Port, Westerplatte i Stadion Energa Gdańsk. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 12 km od obiektu Prestige Apartments Nadmorze.

Odległości w opisie obiektu wyliczane są przy użyciu ©OpenStreetMap

Wynajem nieruchomości w El Campello

Wynajem apartamentów Gdańsk - PropertyStaging

Wynajem apartamentów Gdańsk przez cały rok!

Wynajem apartamentów Gdańsk

Wynajem apartamentów Gdańsk - PropertyStaging

Wynajem apartamentu w Gdańsku może okazać się nie tylko fajną atrakcją, ale również spokojnie spędzonym wypoczynkiem, ponieważ lokalizacja obiektu jest idealna. Wszystkie atrakcje miasta są w zasięgu ręki i co najważniejsze – plaża jest zaraz obok apartamentu. Dzięki czemu miejsce jest spokojniejsze, sprzyjające wyciszeniu się, którego tak często brakuje nam w ciągu roku.

Chciałbyś umówić wypoczynek
w Gdańsku?
Czekam na Twoją wiadomość