Światowy Dzień Home Stagingu - Warszawa
PONIEDZIAŁEK, 9 STYCZNIA 2023 O 11:00

W poniedziałek 9 stycznia 2023 r. z okazji Światowego Dnia Home Stagingu, zapraszamy na spotkania organizowane w całej Polsce przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów.

embed

9 stycznia r. 1972 to dzień narodzin home stagingu. Przez lata zadawano Barb Schwarz pytanie „Dlaczego home stagerzy nie mają swojego dnia?” Postanowiła coś z tym zrobić. I tak 9 stycznia został oficjalnie Światowym Dniem Home Stagingu.

 

WARSZAWA
Krańcówka, ul. Chłodna 22, godzina 11:00

Potrzebujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość szybko i z zyskiem? Wskażę co trzeba zrobić, aby Twoja oferta wyróżniała się spośród konkurencyjnych. Możesz skorzystać z wielu form współpracy.

„Wierzę, że na ostateczny wygląd wnętrza składają się detale. Czasem niewiele trzeba – kilka zmian aranżacyjnych może sprawić, że przestrzeń domu lub mieszkania niespodziewanie nabierze zupełnie nowego wyrazu. Zróbmy to razem. Odmienię Twoje wnętrze tak, że w końcu poczujesz się w nim jak w domu. Moja metamorfoza to moja intuicja i doświadczenie, postaram się dla Ciebie osiągnąć wymarzone wnętrze – ten efekt jest dla mnie najważniejszy , to moja pasja ! 

Dorota

Konsultacje:

online – cała Polska
stacjonarnie –  Warszawa i okolice

Oryginalne pomysły:

Masz gwarancję, że Twoja nieruchomość będzie wyjątkowa

Terminowość:

Współpraca zawsze przebiega w ustalonym terminie