Home staging Wilanów – jak wygląda oferta jaka jest cena ?

Niska cena nie zawsze jest gwarancją wynajęcia lub sprzedaży mieszkania w konkretnym czasie. Często może być odwrotnie. W takiej sytuacji osoby posiadające mieszkania, których wartość na rynku jest wyższa niż ich cena, mogą mieć problemy z szybkim zbyciem swojego własnościowego lokum. Dlatego też warto przed zakupem bądź sprzedażą dobrze się rozejrzeć i porównać ceny, a także stan techniczny podobnych do danego mieszkań. 

Warto pamiętać o tym, że jeśli sprzedajemy nieruchomość wymaga ona odpowiedniej prezentacji oraz fachowej aranżacji. 

home / home staging wilanów

home staging wilanów
home staging wilanów

Z usług home stagerów korzystają nie tylko sprzedający wielkie domy, ale i właściciele mieszkań, szczególnie popularna usługa w dzielnicach takich jak Wilanów. Zastanawiasz się jak planować sprzedaż i wynajem domu lub mieszkania? 

Home staging to usługa polegająca na dostosowaniu wnętrz do oczekiwań potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o domy, mieszkania i apartamenty zlokalizowane na terenach miejskich, home stagerzy starają się uwypuklić ich największe atuty, które przyciągną uwagę potencjalnych nabywców. Dla właścicieli sprzedających swoje domy w Wilanowie jest to idealna usługa. Dzięki home stagerom można zyskać więcej pieniędzy podczas transakcji sprzedaży. 

Doświadczony home stager – sprawdź certyfikaty i wyróżnienia – już po kilku chwilach, wie co poprawić, by lokal zyskał na wycenie i sprzedał się szybko.

Jak przebiega proces zwany home stagingiem ?

Rozmowa

Sprzedawcy domów zazwyczaj myślą, że ich domy są ładne i w większości nie potrafią spojrzeć na nie obiektywnie, a już na pewno nie oczami kupującego. 

Profesjonalny home stager to potrafi, nie jest emocjonalnie związana z danym miejscem jest w stanie dostrzec zarówno mocne strony nieruchomości, które należy wyeksponować, jak i te słabe, które wymagają zmiany. 

Oferta

Teraz jest czas, aby fachowiec przedstawił zakres prac, listę zakupów i ustalił budżet na aranżację. Jak zaaranżować przestrzeń to najważniejsze pytanie. 

Zakres pac najczęściej polega na odświeżenie kolorystyki, naprawie drobnych usterek, przestawienie mebli i zasłon.

Pamiętaj, że najważniejsze uzyskanie najlepszych efektów przy najmniejszym nakładzie pieniędzy.

Metamorfoza

Teraz jest czas, aby fachowiec przedstawił zakres prac, listę zakupów i ustalił budżet na aranżację. Jak zaaranżować przestrzeń to najważniejsze pytanie. 

Zakres pac najczęściej polega na odświeżenie kolorystyki, naprawie drobnych usterek, przestawienie mebli i zasłon.

Pamiętaj, że najważniejsze uzyskanie najlepszych efektów przy najmniejszym nakładzie pieniędzy.

Efekt wizualny to bardzo ważny element home stagingu

Potencjalni klienci uwielbiają oglądać, zazwyczaj na podstawie zdjęć oceniają, czy dana nieruchomość im się podoba, czy nie. 

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się filmy wideo.

home staging wilanów

Nieruchomość na sprzedaż lub wynajem - profesjonalny home stager, pozwoli podnieść cenę.

Warto pamiętać, że home staging jest jednak tylko formą sprzedaży nieruchomości – głównym czynnikiem dla potencjalnych kupców będzie rynkowa cena w zależności od stanu – tak więc jeśli oczekujemy zbyt wiele za nieruchomość, nawet profesjonalna aranżacja wnętrza i całego domu może po prostu nic nie dać. Rynek nieruchomości jest trudny wystarczy spojrzeć na portalach nieruchomości. Nieruchomości do sprzedaży jest coraz więcej, a klientów do obejrzenia coraz mniej. 

Czy warto zainwestować w home stagera i profesjonalną sesję? 

Zapraszamy do lektury bloga. Dzięki inwestycji w home staging nie zmienimy bardzo ceny nieruchomości ale zwiększenie potencjału mieszkania często pozwoli na podniesienie wartości nieruchomości. Szybszy najem lub sprzedaż to czysty zysk.

 

Mieszkanie do sprzedaży ? 

Zastanawiasz się z jakimi home stagerami zawierać umowy? ile kosztuje home staging ?

kompleksowa obsługa, zadbamy o efekt wizualny , doradzimy w wynajmie lub sprzedaży twojej nieruchomości. 

Odwiedź nasz instagram

home staging wilanów

Najczęściej zadawane pytania dotyczące home stagingu, Wilanów

Firmy home stagingowe wyceniają różnie realizacje najczęściej uzależnione od wielkości mieszkania czy domu. Do tego dochodzą ewentualne koszty napraw i ewentualnych dodatków. 

Cena obejmująca konsultację i podstawowy serwis fotograficzny zaczyna się od około 1 tys PLN

Dla wielu osób stawka ta może wydawać się wysoka, ale pamiętajmy że przy kwocie sprzedaży to ułamki dziesiętne wartości, a zysk bywa dużo wyższy.

Sprzedaż lub wynajem mieszkania to zawsze stresujący proces. Chcemy zarobić jak najwięcej, ale to czy nasze mieszkanie lub dom znajdzie nabywców lub najemców zależy od wielu czynników. Jednym z kluczowych jest to, jakie wrażenie nieruchomość zrobi na kupujących lub wynajmujących. Pomóc w tym może home staging.

Home Staging to usługa polegająca na podniesieniu standardu nieruchomości. Celem jest uzyskanie jak najbardziej atrakcyjnej ceny dla właściciela mieszkania na wynajem lub sprzedaż nieruchomości. Najważniejszym aspektem Home Stagingu jest dobrze skonstruowany budżet, dzięki któremu osiągniemy maksymalny efekt przy minimalnych kosztach.

Na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży można zarobić. Można to zrobić poprzez czyszczenie i naprawę nieruchomości, a także dokonanie wszelkich niezbędnych zmian kosmetycznych. Jeśli nieruchomość jest w dobrym stanie, to jest większe prawdopodobieństwo, że sprzeda się szybko i za wyższą cenę. Warto skorzystać z usług profesjonalnego home stagerem szczególnie w przypadku sprzedaży mieszkania i kiedy zależy nam na czasie.

Najważniejsza jest sprzedaż lub wynajem nieruchomości na dobrych warunkach finansowych, gwarantujących zysk, przy czym właściciel nieruchomości zlecając home staging ponosi jak najniższe koszty.

Salon kuchnia i sypialnia to pomieszczenia, na które potencjalni najemcy zwracają największą uwagę. 

Poniżej przedstawiamy szczegółowo jak je zaplanować, byśmy mogli uzyskać jak najwyższą cenę wynajmu naszej nieruchomości.

marketing nieruchomości ( bardzo ważne są zdjęcia nieruchomości )

Facebook
Twitter
LinkedIn

Potrzebujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość szybko i z zyskiem? Wskażę co trzeba zrobić, aby Twoja oferta wyróżniała się spośród konkurencyjnych. Możesz skorzystać z wielu form współpracy.

„Wierzę, że na ostateczny wygląd wnętrza składają się detale. Czasem niewiele trzeba – kilka zmian aranżacyjnych może sprawić, że przestrzeń domu lub mieszkania niespodziewanie nabierze zupełnie nowego wyrazu. Zróbmy to razem. Odmienię Twoje wnętrze tak, że w końcu poczujesz się w nim jak w domu. Moja metamorfoza to moja intuicja i doświadczenie, postaram się dla Ciebie osiągnąć wymarzone wnętrze – ten efekt jest dla mnie najważniejszy , to moja pasja ! 

Dorota

Konsultacje:

online – cała Polska
stacjonarnie –  Warszawa i okolice

Oryginalne pomysły:

Masz gwarancję, że Twoja nieruchomość będzie wyjątkowa

Terminowość:

Współpraca zawsze przebiega w ustalonym terminie